Vyberte si krásne sklenené zabradlia

Pri kúpe bytu či stavbe domu si častokrát ani neuvedomujeme, koľko práce a úsilia nás na našom príbytku ešte čaká. Každý chce mať interiér svojej domácnosti zariadený podľa najnovších trendov, ale najmä podľa vlastného vkusu. No častokrát pri budovaní interiéru zabúdame práve na exteriér. Práve exteriér je prvým kontaktom s vašou návštevou či okoloidúcimi. Pri dome ale aj byte by sme mali riešiť aj otázku trávnika, balkónu či terasy. Ako napríklad zábradlie. Zábradlie na balkóne častokrát vôbec neriešime a vyberieme prvú možnosť ktorá nám príde pod ruku. A častokrát si po pár rokoch trieskame hlavu. Nekvalitné zábradlie na balkón sa nám veľmi rýchlo môže zničiť či prestať plniť jeho funkcie. Práve preto by ste si mali výber balkónového zábradlia dôkladne premyslieť ešte pred samotnou realizáciou.

antikorové zábradlie

Nie je tomu tak dávno, čo hitom zábradlia bolo drevo. Drevo je samozrejme krásny materiál, prírodný a esteticky. Zamýšľali ste sa už nad jeho údržbou? Udržiavať drevené zábradlie na balkóne, kde neustále prší, sneží, svieti slnko nie je vôbec jednoduché. Áno práve premenlivé vonkajšie podmienky negatívne vplývajú na vzhľad ale aj funkčnosť zábradlia. Je to však veľmi jednoduché riešenie.

balkonove zábradlie

Antikorové zábradlí na balkón či terasu.

Veľmi moderným materiálom používaným ako v interiéri tak aj v exteriéri je práve antikor. Jeho najčastejším využitím sú rôzne zábradlia. Populárny je práve na vonkajšie zábradlia vzhľadom na jeho nadčasový vzhľad a minimalistické prevedenie. Balkónové zábradlie z antikoru vám zabezpečí moderný dizajn a veľkou výhodou je taktiež bezúdržbový stav. Antikorové zábradlie stačí v prípade zašpinenia utrieť bežnou handričkou. Navštívte stránku lmmont.sk a pozrite si rôzne inšpirácie na antikorové zábradlie čisto s antikorovou konštrukciou alebo v kombinácii so sklom.