S LED vianočným osvetlením ešte ušetríte

Aj vy máte doma LED osvetlenie? LED žiarovky alebo led zavesne svietidlo? LED technológia naozaj doslova zaplavila svet. Jej popularita narástla najmä pre skvelé a výnimočné vlastnosti, ktoré nám LED svetlá prinášajú. V prvom rade je to úspora energie, kde sú LED žiarovky napríklad až o cca 75 % úspornejšie, ako boli tie klasické. Dlhá životnosť a svietivosť sú ďalšou skvelou výhodou, ktorú nám LED technológia prináša. Vydržia svietiť naozaj dlho, napríklad aj 50 000 hodín. Vykreslenie farieb a svietivosť je tiež síce rôzna, ale naozaj výborná a tak si môžeme vyberať, čo nám najviac vyhovuje.

osvetlenie

Farba svetla sa tiež väčšinou dá vybrať, či už sa jedná o svetla do interiéru, o LED pásy či iné LED osvetlenie. Teplá biela pre komornejšiu a príjemnejšie mäkšiu svetelnú atmosféru a studená biela pre ostrejšie a jasnejšie svetlo. Prípadne niečo medzi, a to neutrálna biela, ak chcete ísť cestou zlatého stredu alebo neviete, ktoré z predošlých bude pre vás to najlepšie. Dnes už môžeme mať LED technológiu naozaj skoro všade, dokonca aj na vianočnom stromčeku! Tak môže váš stromček svietiť na Vianoce po celé hodiny za zlomok ceny. LED svetielka na stromček alebo na vianočnú výzdobu sú tiež veľmi kvalitné a široký sortiment nájdete v e-shope Veselevianoce.sk.

vianočný stromček

Od svetelných reťazí, hadíc, cencúľov až po vianočné figuríny. Jednoducho ak by ste chceli mať konečne pompéznu vianočnú výzdobu, tu nájdete všetko, čo budete potrebovať. Rovnako do interiéru a aj do exteriéru. Veď na Vianoce by vaša záhradka, terasa alebo balkón nemali zostať opomenuté a zanedbané. Predstavte si akú radosť vám prinesie osvetlený a krásne estetický vyzdobený balkón, zábradlie, stromčeky v záhrade alebo len okno. Užime si tieto sviatky tak, ako sa patrí s krásnou vianočnou svetielkovou výzdobou, ktorá zoberie dych každému, kto ju uvidí!