Kvalifikované čistenie kobercov vo vašej kancelárii

Vo firemných priestoroch sa o poriadok starajú väčšinou externé upratovacie servisy, ktoré majú potrebné vybavenie, skúsenosti, náčinie i kvalifikovaný personál. Podľa vzájomnej dohody si firmy dohodnú podmienky spolupráce a najme objednané služby, ktoré potom bude upratovací servis pravidelne zabezpečovať. Požiadavky si stanovuje každý klient sám podľa svojej potreby a preferencií. V prvom rade je záujem o bežné upratovanie firemných priestorov. V bežných upratovacích službách môžete mať vysávanie priestorov, kobercov a aj stoličiek, udržiavanie čistoty podláh, kde nie sú koberce, utieranie nábytku od prachu, vysypanie smetných košov, udržiavanie čistoty na kuchynskom dreze, upratanie sociálnych zariadení, umývadiel a toaliet.

pán na koberci

Okrem toho sa v kvalitných upratovacích firmách za bežné služby považuje aj umytie skla a sklenených povrchov, utieranie svietidiel, spotrebičov, vypínačov a podobne. Jednoducho, aby sa čistota dostala všade! Množstvo firiem má záujem aj o čistenie kobercov Upratovanie-grant. Koberce sa ako podlahový krytina nachádzajú v mnohých kancelárskych a administratívnych priestoroch. Po rokoch však nestačí len bežné vysávanie.

kancelársky priestor s kobercom

Z času na čas je potrebné koberce poriadne očistiť aj do hĺbky. Hĺbkové čistenie sa preto považuje už za špeciálnu službu, ktorú si môžete objednať raz alebo viackrát do roka, podľa potreby a charakteru vašej prevádzky. Koberce sú po hĺbkovom čistení strojom na mokro ako znovuzrodené. Hĺbkový čistiaci stroj s extraktorom vytiahne z koberca aj zašliapanú špinu a pekne koberce v kanceláriách rozžiari. Je dobre túto službu robiť vtedy, keď v priestoroch nie sú zamestnanci, keďže sa čistenie robí vlhkou cestou a tak trochu vlhký ostane aj koberec. Rovnako to môžete robiť aj s vašim čalúneným nábytkom. Jednoducho niekedy je potrebná aj hĺbková očista a to asi vo všetkých sférach života.