Vaše spomienky na papieri

Uchovajte si svoje spomienky na vždy. Chvíle, ktoré sa už nikdy nezopakujú si jednoducho vyfotíme ale čo s tým ďalej? Fotky sa hromadia na rôznych úložiskách, a vy si už nemáte nové kam ukladať? Jednoducho si ich dajte vytlačiť. Uchováte tak navždy svoje spomienky a zážitky. Ponúkame Vám vyvolanie fotiek so zľavou. Netlačíme len fotky samotné, ale aj Váš život. Preto sa môžete spoľahnúť, že fotky vytlačené u nás budú kvalitné a krásne a vy si tak budete môcť kedykoľvek pripomenúť svoje životné chvíle ale taktiež si ich budete môcť kedykoľvek prezerať so svojimi blízkymi.

zastavený čas

Spoľahnite sa na kvalitné fotoalbumy, ktoré sú zasa moderné a žiadané. Tieto albumy sa Vám nijako nevymažú ani sa nestratia v neznámych komnatách dát. Nechajte si vyrobiť krásny fotoalbum so svojimi najdrahšími fotografiami a kedykoľvek doň nazrite. Pripomenú sa Vám Vaše životné chvíle plné šťastia, pohody ale aj chvíle plné tých najdôležitejších životných udalostí. Pre tlač Vašich fotiek používame kvalitný fotopapier a odporúčame Vám využiť možnosť tlače Vašich fotografií priamo na kvalitnejší Prémiový fotopapier, ktorý obsahuje vyššiu gramáž, a je v akciovej ponuke. Taktiež u nás na samotnú tlač fotografií využívame výhradne HD tlač, pri ktorej sa dokonale zachytia aj tie najmenšie detaily na fotografii, ktoré Vás presvedčia o samotnej kvalite fotopapiera.

kvalitná foto

Samotné fotky si môžete dať vytlačiť na matný ale aj na lesklý fotopapier. Fotografie s lesklým povrchom sú navrhnuté tak, aby odrážali čo najviac svetla a pridanie samotnej lesklej vrstvy na daný fotopapier dodá fotografiám nie len lesk, ale aj sýtejšie farby a dôraz na detaily na tej ktorej samotnej fotografii. Pre umiestnenie fotografií na stenách Vám skôr odporúčame použitie http://www.prolekare.cz/transfuze-hematologie-dnes-clanek/priprava-a-liecebne-pouzitie-granulocytov-29787 matnej verzie fotografií, čím sa dosiahne prirodzenejší konečný efekt pri pohľade na takto vystavené fotografie v rámoch či iných obdobných predmetoch určených pre vystavenie fotografii. Konečný vzhľad takto vytlačených fotografií bude prirodzený a nenútený. Využite naše služby a nechajte zvečniť svoj život na kvalitnom fotopapieri.