Tantra pre Vaše uvoľnenie

Žijeme v dobe, ktorá so sebou prináša dennodenný stres pravdepodobne pre každého dospelého človeka. Je bežné, že ľudia sú prepracovaní, unavení a ťažia ich najrôznejšie obavy z budúcnosti, či množstva povinností, ktoré musia splniť. Popri všetkých tých starostiach a zhone je dôležité nájsť si čas aj pre seba. Niekedy je však veľmi ťažké tak povediac vypnúť a naplno sa uvoľniť. Bez vyčistenia mysle a uvoľnenia tela však nemôže človek dlhodobo fungovať, a preto Vám prinášame oázu relaxu v podobe tantry. Príďte do salónu Tantra Diamond a nájdite opäť kľud a uvoľňujúci stav pre Vaše telo.

ležiaca nahá žena

Vybrať si môžete z množstva zaujímavých procedúr, no medzi najpopulárnejšie patrí jednoznačne Tantrická masáž. V príjemnom prostredí Tantry spa v Bratislave zažijete chvíľku, ktorá bude patriť len Vám a na bežné starosti zabudnete v tantrickom uvoľnení, ktoré Vám prinesie masáž jednou z krásnych dám, ktorých ruky pôsobia priam zázračne na telo klienta. Celá procedúra sa nesie v duchu exotiky. Na začiatku si doprajete sprchu a oblečiete sa do sárongu, čo je tradičný odev ázijských krajín a prekrýva len spodnú časť tela ako napríklad sukňa. Potom pristúpite k samotnej masáži a je zaručené, že odchádzať budete nabití pozitívnou energiou, zbavení stresu a s oddýchnutým telom.

masážny stôl

Zaujala Vás táto forma senzuálnej masáže Bratislava a máte záujem zažiť aj Vy kus Ázie priamo v Bratislave? V tom prípade si dohodnite termín masáže a príďte si vychutnať opojný pocit relaxu do Tantry Diamond na Ventúrskej ulici. Termín si môžete dohodnúť telefonicky na čísle +421 911 989 484 alebo prostredníctvom e-mailu. E-mailovú objednávku posielajte na adresu tantradiamond1@gmail.com. Je len na Vás, či prídete v dopoludňajších hodinách alebo po náročnom dni v práci v nočných hodinách. Relaxačná oáza je Vám k dispozícii každý deň od 09:00 do 23:00.