Elektroinštalačné služby v Nitre a okolí

V prípade, že ste z Nitry a okolia a nechcete sa púšťať do neodborného manipulovania s elektrinou, ponúkame Vám naše profesionálne služby. Nepokúšajte osud s pofidérnymi elektrikármi bez patričných skúseností a vedomostí. Obráťte sa na našu spoločnosť Lajan Secure a pošleme Vám elektrikára Nitra, ktorý si hravo poradí s Vašim problémom, či požiadavkou. Neváhajte nás kontaktovať v prípade, že potrebujete vymeniť a zapojiť varnú dosku, ak chcete vymeniť zásuvky, či vypínače na svetlo. Neodbornou manipuláciou môžete nielen poškodiť elektrické vedenie vo Vašom dome, no hlavne riskujete zásah elektrickým prúdom, ktorý môže mať pre človeka fatálne následky.

bezpecnostna kamera

Radi Vám zrealizujeme aj výmenu lustra a iných svietidiel, no nemáme problém ani s dátovými rozvodmi v domácnosti. Našu prácu vykonávame poctivo, a preto výsledok nášho úkonu na záver vyskúšame, aby sme si boli istí, že sme Vašej požiadavke kompletne vyhoveli. Naša spoločnosť Lajan Secure sa okrem iného špecializuje na montáž a inštaláciu kamerových systémov a alarmov. Zabezpečte svoj domov optimálnym inštalovaním týchto ochranných systémov a chráňte tak seba, aj svoj majetok. Mlčanlivosť ohľadom spôsobu a prevedenia zabezpečenia Vášho domova, či iného objektu je z našej strany absolútnou samozrejmosťou.

elektrické rozvody

Radi sa o naše skúsenosti a vedomosti podelíme, a preto nás neváhajte osloviť aj v prípade konzultácie nejakého problému s elektrinou. Ponúkneme Vám rady, aj riešenie, a to z hľadiska súčasných trendov a s využitím modernej technológie, ktorú dnešná doba ponúka. Vážime si našich klientov, a preto sa snažíme od počiatočného kontaktu, až po ukončenie spolupráce, s Vami komunikovať slušne a zrozumiteľne aj pre laika v oblasti elektriny. V prípade záujmu o naše služby nás, prosím, kontaktujte na telefónnom čísle +421 944 942 940 alebo prostredníctvom e-mailu na adrese secure@lajan.sk.