Rýchlo sa naštve

Sme s priateľom 4 roky, máme spolu na jednu stranu veľmi pekný vzťah, na všetkom sa zhodneme. Je to príkladný otec, prestal fajčiť, vôbec nepije, je to domáci majster, veľmi manuálne šikovný, umi veľa vecí a zarobí pekné peniaze, v práci dostáva každú chvíľu ocenenie, za najlepšieho zamestnanca, pracuje ako automechanik. Čokoľvek mu poviem, že treba urobiť alebo ak mi pomôže, nič nie je problém. Nosí kvety berie ma na večeru. Dáva mi pusy pri odchode do práce a na dobrú noc, sex by mohol byť častejšie, občas si do mňa rejpne že je ho málo, mne stačí raz dvakrát týždňa, predstavoval by si viac. Viem, ale zo nikoho nemá a ani s nikým nepíše, máme k sebe dôveru nemáme ani jeden zahleslovany telefón, môžem si kedykoľvek požičať jeho a on môj… Máme spolu takmer 2-ročné dievčatko, ktoré zbožňuje.

s

Problém je ten, že ho vytočí každá kravina, strašne rýchlo štartuje, stačí aby som sa spýtala dvakrát na jednu a tú istú vec, alebo začala riešiť tieto jeho výbuchy, alebo keď lepí tvrdené sklo na telefón, vytočil sa pri tom.. Nemôžem mu prehovoriť do duše a zbaviť ho toho, nechce sa o tom baviť a štartuje ešte viac. Všetko berie ako výčitky a hejty na jeho osobu, aj keď to myslím treba úplne inak, on si to vyloží ako výčitku. Urazí sa a odchádza pracovať dolu do dielne.

s

Ja mu poviem, že sa správa ako blázon, nedokážem v tej chvíli mlčať, čo je moja chyba tiež a jeho to rozzúri ešte viac, v tom afekte mi povie, že ho život so mnou ubijem, že so mnou nechcel byť atď ďalšie veci, ktoré keď vychladne odvola, že to tak nemyslel a, že to nie je pravda. Začne ma objímať že sa nechce hádať a že ma miluje. Vždy sa ospravedlní, ma zase hrozne naštve, že takto hneď štartuje. Je to zbytočné a hlavne to nepôsobí dobre na našu dcéru. Fakt mi to príde až ako absurdné zo to čo ho odštartuje dokáže vyvolať hádku. Sú to drobnosti, čo ho vytácajú, potláča v sebe stres ma dosť práce, a potom si to vybijem.