Pranie ako zážitok

Domáce práce neraz zaberú veľmi veľa času, avšak keď si k ním nájdeme pozitívny vzťah, stávajú sa doslova až zážitkovou činnosťou. Prístup je mnohokrát tým najdôležitejším, čo môžeme v sebe zmeniť alebo upraviť. No sami vieme, že nie vždy je to ľahké. Niektoré činnosti nás bavia viacej, no niektoré nás nebavia vôbec, a tak keď ich musíme nakoniec urobiť, uberú nám množstvo energie. Čo nám však môže spríjemniť čas, keď musíme robiť domáce práce? No predsa vôňa! Nádherná vôňa, ktorá nám sadne, doslova rozihrá všetky zmysly a človek má hneď lepšiu náladu a aj viac energie. Krásne voňavé prostriedky, či už slúžia na upratovanie, alebo pranie, môžu byť práve podobným zlepšovačom nálady. Pranie sa tak stane jedinečným zážitkom. A čo poviete na to, keby ste sa s vôňami na pranie mohli kreatívne hrať a pekne si ich skladať podľa nálady?

vůně do praní

ESSENTIA miesto aviváže

Áno, aj to je možné. Vône môžu byť zábavnou a kreatívnou hrou pri každom praní. Postarajú sa o to olejové parfémy do prania od talianskeho výrobcu Essentia, ktorý do nich vložil nadčasovú klasiku, no i inovatívnu modernú vášeň. Hra vôní tak môže začať s prírodnými olejmi do prania, ktoré slúžia miesto aviváže. Nemusí však ostať iba pri praní. Olejčeky ľahko použijete napríklad aj na umývanie podlahy, a tým vôňu roznesiete po celej miestnosti. Jednoduché používanie a množstvo vôní, ktoré sú na výber, urobia z prania i upratovania skutočný zážitok. Na ten sa už ozaj človek bude tešiť, nie?

dárková sada

Atraktívne vône miesto parfumu

Poďme sa však pozrieť konkrétne na pranie. Oprať môžete nielen oblečenie, no aj záclony, obrusy či posteľnú bielizeň a uteráky. Vôňa sa vďaka špeciálnemu zloženiu dostane do hĺbky tkanín a ostane tam dlhší čas. Dávkovanie zvoľte podľa intenzity vône, ktorú chcete dosiahnuť. Podobná vôňa do práčky poteší iste úplne každú ženu! Veď pri takej vôni, už nebude potrebný iný parfum…