Obviňuje ma zo všetkého

Jazdím za mamkou cez víkend , aby si užila malú , nemá vodičák .. zo začiatku to vyzeralo tak , že sem sa snažila si všetko doma urobiť a potom išla , aby mal varené a vyprané a všetko aby mal ukliyené, snažila som sa byť dobrou partnerkou .. potom mi koľkokrát napísal “ nechce u mamky spať ? Ja, že by som si zahral s kamosom” Mamka nás miluje, takže bola rada, ale zároveň to nechapala. Po to všetkom, ako mi dokázal slovne ublížiť, že zo seba robím len chudinku, čo rovnako doma sedí len na prdeli a že si stojí za tým, že byť doma s dieťaťom je furt lepší ako chodiť do práce, som na tie víkendy jazdila k mamke dobrovoľne, teraz som zase tá, čo ho nechávala doma samotného a kasla na ňu, že by s nami bol rád doma.

par

Ale sám od seba ju neprebali , neobliká , nenakŕmi v mojej prítomnosti ,od bábätka to robiť nechcel ….bola som nútená mu ju jednoducho nechávať doma , aby sa to naučil , ale ani teraz nie je 100% , keď som teda preč s malou , tak už aspoň doma vyluxuje, zapne umývačku, ale že by šiel na záhradu a upratal neporadok po psoch, to ho možno nenapadne, proste to vždy využije úplne inak, chlastá a hrá. Navyše som zistila, že má zoznamku, našla ho tam známa a poslala mi to, je rok späť a až teraz mi priznal, že si ju fakt urobil on sám, nie nikto iný naschvál, ako mi tvrdil…

par

ale zo nikomu nepísal, čakal zo budú dievčatá písať sami, že chcel vidieť či je o neho ešte vôbec záujem… Ešte dodám, že som to vlastne všetko poslala do haje ja sama, pretože som sa mu nevenovala, nemaznala ho, nevyžadovala sex, on sám to prvé nikdy veľmi nerobil a to jednoducho už nieslo vôbec, asi som veľmi náročná a veľká citlivka, ale rozhodla som sa , Že odídem. Že sa dom predá… plakal mi ako o to všetko nechce prísť a plače mi celá jeho rodina, jeho rodičia mám veľmi rada, je mi ich ľúto, strašne sem im teraz ublizila.