Krásne nechty vďaka d-nails

Začína leto a s ním dovolenkové obdobie. Každý, kto sa chystá na dovolenku, sa na nech chce nie len cítiť skvelo, ale chce tak aj vyzerať. Obzvlášť to platí v prípade žien. Na dovolenke chcú mať krásne vlasy, pleť a samozrejme aj upravenú manikúru. Presne preto je v lete zvýšený záujem o nechtové salóny. Ak aj vy jeden salón vlastníte, určite by ste mali navštíviť e-shop d-nails. Nájdete v ňom všetko potrebné, pre dokonalé nechty na leto D-nails.sk. Samozrejmosťou je široká ponuka UV/LED gélov, s ktorými bude modelácia nechtov hračka. Gély sú pevné, no zároveň pružné a vyzerajú prirodzene.

manikura

Vyberajte si z veľkého spektra gél lakov a nechajte popustiť uzdu vašej fantázii. Nádherné farby zaručia spokojnosť vašich zákazníčok a aj vás bude práca s tak krásnymi odtieňmi baviť. Leto otvára možnosti experimentovaniu, čo ste si určite všimli aj na požiadavkách klientok. Buďte pripravené splniť akúkoľvek predstavu o manikúre klientky a uvidíte, že sa vám bude zákazníčka do salónu opakovane spokojne vracať. Ak chcete vyčnievať z radu mnohých nechtárok, siahnite po ponuke zalešťovacieho pigmentu Aurora extreme flake pigment. Je dostupný v rôznych odtieňoch a efekt, ktorý vytvára je naozaj neprehliadnuteľný.

nalakované nechty

Dúhové odlesky upútajú pozornosť. Ich aplikácia je veľmi jednoduchá. Môžete ho aplikovať na podklad akejkoľvek farby a následne tento pigment zaleštíte. Veľmi zaujímavý je aj holografický efekt práškového pigmentu Extreme holographic pigment. Nádherné odlesky, ktoré vzniknú po zaleštení na Quick Finish si vaše klientky ihneď zamilujú. Dostupný je v štyroch odtieňoch, lichotiacich každej žene. Pre profesionálny dojem z vášho nechtového salónu vám odporúčame zakúpiť si vzorkovníky. Vďaka nim si klienta bude môcť jednoducho vybrať z veľkého množstva odtieňov jednotlivých lakov. Nakúpte si kvalitné vybavenie pre váš nechtový salón od d-nails a pozdvihnite tak vaše štúdio na vyššiu úroveň.