Neobliekajme sa ako babky

Ako ženy to poznáme otvoríme šatníky ráno kopa oblečenia a keď sa chceme obliecť nič tam nemáme nakoľko sme to už mali na sebe raz či dvakrát. Určite dámy ste sa už s tým stotožnili že je to aj váš prípad že každý týždeň by ste nakupovali oblečenie aj topánky tak tiež doplnky hlavne v kuse topánky a kabelky. No kde na to však vziať peniaze ako sa spieva v jednej pesničke podaktoré by sme asi museli nájsť poklad alebo v najhoršom prípade banku vylúpiť. Ale ja neviem síce ako vy ja kupujem oblečenie veľmi často dá sa povedať že každý mesiac aj topánky ale kupujem to tzv. akcií alebo tzv. účelová móda sú to nadčasové kúsky. Sekáč je láska. Nájdeme tam ozaj luxusné kúsky za pár eur nehovorím že nemám aj drahé kúsky kúpene v butiku ale skôr sa v posledných rokoch zameriavam na toto. Veď si pozrime stránky módnych časopisov aj tam sú retro kúsky.

buďme pôvabné

Čo mňa nikdy nebavilo šiť oblečenie ešte tak štrikovať voľakedy ale neuberala som sa tým smerom. Ako som počúvala včera čo mi priateľ poslal načo nám je toľko zbytočných drahých vecí sme tu len raz a len a len sa hanobíme zbytočne . Si myslia baby či známy ľudia že keď majú háby za tisíce eur že čo Adela. B má navrhované akože luxusné oblečenie ale tá žena je bez vkusu taká býva doobliekaná  že až. Neviem čo to máva či šaty či obväzy hrôza a strach. V nedeľu je šou LET,S DANCE ale tie baby sú hrozne oblečené neviem aký šialenec to im navrhuje. Oblečenie ako do vesmíru  do rakety APPOLO 2024. Ďalej uvediem Nákupné maniačky tie ich šatníky des a hrôza máloktorá má normálne kúsky a tie doplnky des. Niekedy mám pocit ako bolo nedostatok materiálu na oblečenie. Ja včera v Nákupných maniačky tá baba Tatiana ako do cirkusu a nie na tému Narodeninová oslava.

farebné kombinácie

Diskotéková sukňa metalická strieborná ako že trend ale skôr do kozmu a k tomu ružový sveter no najhoršie na tom bolo to že si dala na sveter umelú chryzantému modrú ten kvet bol obrovský ona má malú tvár vôbec jej to nesedelo. A tie čižmy hrozne kombinácia. Ja byť ňou dám  si šaty nejaké buď letné alebo podľa ročného obdobia. Ja som narodená v zime tak záležalo by kde sa oslava robí či doma alebo v hotely že niečo zobrať na cestu a tam sa prezliecť. Ale podotýkam včera tá baba mala akože módnu poradkyňu ale zrejme sa učila ako samouk lebo tú svoju kamarátku riadne doriadila čo sa týka oblečenia za 400 eur. Zatiaľ sa mi ani jedna baba neľúbila skôr mi to pripadá nie že sa držať témy ale čo rýchlo minút 400 eur ako prísť v danej chvíli k peniazom. Poznáme filmy či osobnosti módy minulého storočia ako bola COCO CHANEL a pod. Mne sa páči klasická elegancia. Buďme šarmantné.