Kde a s kým si dopriať tantrickú masáŽ?

Počuli alebo čítali ste už niekoľko zaujímavostí o postupoch ako aj účinkoch tantrickej masáže? V takom prípade teoreticky viete, že ide o spojenie relaxačnej uvoľňujúcej masáže s atraktívnymi erotickými prvkami. Že sa pri nej „hrá“ s telom, ktorému sa vďaka tantra masáži snažíme priviesť tú najpríjemnejšiu rozkoš.

Masáž hlavy

Tento zážitok si môžeme s niekým doprať vzájomne, ale takisto pri ňom býva jeden v úlohe maséra a druhý prijíma jeho dotyky. Dotyky by mali byť pri týchto konkrétnych postupoch senzuálne. Pretože ako zrejme viete, tantra masér /ka tu má za úlohu využívať erotiku a zaobchádzať so sexuálnou energiou.

Pokiaľ po takomto zážitku bažíte aj vy a chcete ho zažiť na kvalitnej úrovni, zrejme premýšľate, kde a s kým by bolo podstúpiť tento zážitok najvhodnejšie.

V akom prostredí a za asistencie koho. Ak máte partnerku či ženu a ste v tomto záujme spolu, môžete to samozrejme skúsiť vo svojom súkromí. Pokiaľ ale neviete ani ako začať, po vzájomnej dohode k tomu môžete využiť najskôr profesionálny servis tantrická masáž Bratislavatantra.sk alebo cez inzerát osloviť nejakú súkromnú tantra masérku.

  • Výhodou návštevy tantra salónu je jeho prostredie a širšia ponuka služieb, v neposlednom rade tu nechýba masáž pre páry.

Masážny salón, posteľ

Týmto spôsobom to prežijete na vlastnej koži a naučíte sa tie najúčinnejšie postupy. A samozrejme tieto služby využijete aj ako jednotlivec. Najlepší zážitok v oboch prípadoch pravdepodobne poskytne tantra salón v našom hlavnom meste.

  • Už len z dôvodu ideálne prispôsobeného prostredia. Hygienická priestory, dostatočné súkromie a atmosféra prispôsobená na tantrickú masáž vrátane relaxačnej hudby v pozadí.

Pred samotným začiatkom je tu ale najskôr príležitosť vybrať si z viacerých typov tantrických masáží, ktoré sú tu v ponuke. Každý z nich sa v niečom odlišuje a zatiaľ čo je niektorá z nich vhodná pre začiatočníkov, svoje si tú nájdu aj skúsení priaznivci týchto služieb.