Vnútorný pokoj

Nuru masáže Magictantra sú typy erotických masáží, ktoré nie sú v súčasnej dobe natoľko známe ako napríklad také tantrické masáže, pod ktoré spadajú. Nuru masáže sú identické s už uvedenými tantrickými masážami až na jeden rozdiel. Kým pri bežných tantrických masážach sa používajú pri masáží voňavé oleje, pri nuru masážach sa používa špeciálne pripravený gél. Tento gél, ktorý sa pripravuje z konkrétneho druhu morských rias, sa pripravuje špeciálne pre tento účel masáží. Tento gél, ktorý je tvorený len čisto na prírodnej báze a teda sa nemôže stať, že by naň klient dostal alergickú reakciu kvôli prítomným chemikáliám, sa nazýva nuru gél.

relax

Nuru gél dal nuru masáží pomenovanie. Tento gél si masérka aplikuje na svoje telo a prostredníctvom dotykov a pohybom ho svojim nahým telom aplikuje na nahé telo svojho klienta, čím sa medzi nimi vytvorí kĺzavá vrstva, ktorá celému programu dodáva ten správny šmrnc. Nuru masáže, nakoľko spadajú pod spomínané tantrické masáže, môžete vyhľadať práve v tantrických masážnych zariadeniach. Práve tantrické masážne salóny, ktoré je možné nájsť aj u nás na Slovensku, sa špecializujú práve na tento typ erotických masáží. Tantrické masážne salóny sú ladené do atmosféry starovekej Indie.

žena

Pri vstupe do tantrických masážnych salónov budete mať pocit, akoby ste sa psychicky, duševne a fyzicky odpútali od okolitého sveta. Tieto masáže majú za úlohu nielen uspokojenie fyzického tela svojho klienta, ale sú predovšetkým zamerané na duchovno, nehmotné záležitosti a spiritualitu. Masérka je vyškolená mladá žena – profesionálka, ktorá vás prostredníctvom dotykov a pohybov dovedie do raja. Počas tantrického masážneho programu v žiadnom prípade nedochádza ku pohlavnému styku medzi masérkou a klientom alebo masérom a klientkou. Masáže sú skvelou voľbou pre každého, kto chce niečo urobiť pre svoje zdravie.