Skrášlite si svoj domov

Hľadáte dokonalé zábradlie na schody https://lmmont.sk/sklenene-realizacie/sklene-zabradlie/ pre Váš domov alebo firmu? Stále sa však neviete rozhodnúť aké zábradlie na schody bude pre Vás najvyhovujúcejšie? Naša firma sa zaoberá rôznym zábradliam už dlhé roky a patríme medzi špičku na tomto trhu. Presvedčte sa sami a prezrite si našu prácu na vlastné oči. Už dlhé roky sa venujeme zhotovovaniu zábradlí na schodiská ale aj na balkóny či terasy, rovnako ako aj do interiéru tak aj do exteriéru. Každej realizácií predchádza cenová ponuka, ktorú Vám zostavíme a pošleme po obhliadke, pretože každé zábradlie robíme presne na mieru pre každého klienta.

sklenené zábradlie

Vyberajte si zo širokej ponuky zábradlí podľa vlastných predstáv, zmontujeme pre Vás nerezové zábradlia, drevené zábradlia, sklenené zábradlia či dokonca, v prípade záujmu, kombináciu rôznych druhov materiálu dohromady. Pokiaľ si na zhotoveniu vyberiete drevené zábradlie musíte rátať aj s pravidelnou starostlivosťou, ktoré si drevo vyžaduje. V konečnom dôsledku však drevo pôsobí veľmi príjemne a útulným dojmom. Drevené zábradlie je skvelou voľbou, napríklad pre chaty, kde skvelo doplňuje celú atmosféru. Ak si vyberiete sklenené zábradlie, nemusíte mať obavy.

zábradlie

Toto zábradlie sa vyrába zo špeciálneho tvrdeného skla, ktoré sa len tak jednoducho nerozbije. Je to skvelá voľba pre presvetlenie miestností a pôsobí na prvý pohľad veľmi luxusne a čisto. V neposlednom rade je dnes už najčastejšou voľbou nerezové zábradlie, ktoré Vám za dobrú cenu vydrží dlhé roky vďaka svojej kvalite. Veľkú obľubu si získalo najmä vďaka tomu, že vyzerá dobre kdekoľvek a jeho udržiavanie nie je žiadnym problémom. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať kedykoľvek, kontakt na nás nájdete na našom webe a my Vám či už telefonicky alebo osobne vysvetlíme všetky podrobnosti ohľadom realizácie zábradlia. Tešíme sa už teraz na našu spoluprácu.