Módne a kozmetické more

Ja som mala za prácu peniaze išla som potom do mesta kúpila som vo výpredaji HODINKY? NAUŠNICE? PRSTEN ja som maniačka na bižutériu ale celkovo doplnky jaj ako by som vedela byť ešte viac kreatívna keby človek mal kopu peňazí. Chcem hádam budúci týždeň urobiť video na kozmetiku že ale kozmetika za pár euro ma svoje kúzlo. Dá sa použiť .Urobím video na MAKE UP podľa veku najprv plus 40 to je moja kategória. Je kopu značiek či drahých či lacných keď sa to tak zoberie tie lacné značky sú často lepšie ako tie drahé mala som aj drahšiu kozmetiku nechala som od to nádoby. Ja a známe  si objednali kozmetiku AVON za 52  euro spolu sú tam novinky MAKE UP plus ruže novinka.

ikona

Aj sesternica mi kúpila raz veľmi drahý MAKE UP ESTEE LAUDER je dobrý ale sú lacné značky a vyrovnajú sa mu . Katalógové značky je ich už ako maku. Aké reklamy sú všade kde sa len človek otočí že BIO kozmetika neobsahuje  chémiu no že vegán výrobky neverím k tomu veď ako by to bolo vyrobené samé klamstvá všetko len reklama rôzne značky sa predbehujú firmy kto s koho je to hrozné aj na tom YOUTUBE sa opičia ženy kozmetičky aj mužov som už videla keby len jedna je ich tam neskutočné množstvo a každý deň pribúdajú už nevie človek čo si má vybrať tak je to na rovnako všetko ako aj kníh o kozmetike či nechtovom dizajne aj kaderníctve a podobne.

kúsok do vlasov

Ale každý si môže určiť čo mu sedí čo má rád kozmetiku myslím a všetko ostatné. Teraz je IN farba laku bledo ružová  skôr taká nežná alebo potom červené farby ale bledá červená skôr pomaranč odtieň už aj v móde na jeseň zima 2024 určené farby čierna, zelená a biela v oblečení . Ozaj aký ste typ ja letný mám rada svieže farby ľúbim sa vyhrať ale záleží na okolnostiach. Dnes sa musím písať rýchlo bola tu naša rodina vyše dve hodiny článok som nemala ani dopoly napísaný tak píšem ako strela a mám o 17 doučovanie  DEJNY HUDBY.