Milujem zvieratká niekedy fakt viac rozumiem

Zvieratká alias ľudia hrozné ako sa žije aj včera som zažila šok najprv u nás v obchode predavačky ako také primitívna zver pod vplyvom alkoholu, ohovárali kade koho prízemné poznámky no des ja by ich vyhodila. Mali by sme si brať od zvierať príklad tie majú viac chochmesu ako dnešný ľudia. Ľudia majú dnes charakter 0% a o IQ ani nehovoriac hlupáci koník .Aj chlapi sú des včera ma jeden neskutočne vytočil z ničoho nič ma zablokoval vôbec ale vôbec sme sa nepohádali choré správanie ale dostal svoje potom asi mu prepína má náročnú prácu ako opatrovateľ a odrazu ráno dostál rozum prihlásil sa a mňa odblokoval neznášam takéto arogantné, prízemné, nekorektné správanie vymyká sa to zdravému rozumu.

deti ako smetí

Ja som asi naozaj ako ten NOE viac asi rozumiem k zvieratkám. Pripadá mi táto doba úplne ako keby sme boli pomätenci po sebe len štekáme nemáme na seba jedného pekného slova no fuj, grc. Aj dnešné deti číra katastrofa to nemá úctu nikomu a ničomu my bývame na prízemí v bytovke bývajú tu rodiny čo majú deti no ako zver sa správajú vykrikujú nadávajú kde komu šuškajú si o dospelom človeku. Minule sme maľovali a mala som na starosti susedinu vnúča prváčku a prišla sem pred našu bytovku tlupa detí medzi nimi jedno dievča volajme ju Karola je to jedno drzé nevychovane plané decko. Ja som mala letný top pod prsia a začalo to decko tretiačka na ZŠ kritizovať a ukazovať prstom samé problémy my to decko aj v škole hrozilo jej vylúčenie zo školy ani sa nečudujem.

apokalypsa

Ona sa smeje na každom no chúďa seba a svoju rodinu nevidí jej mama má riadne prednosti myslím postavu vysoká silná a chodí vyzývavá ako keby mala miery ako MISS 90,60,90 nosí mini sukňu a top krátky alebo šaty že jej vidieť všetko no des no podstata je tá že decko 8 ročné nemá čo kritizovať a starať sa o dospelého človeka potrebovali by dnešné deti chudá, polepšovňa vidíte keď si dospelý človek povie že čo si to dovoľuje ohovárať a že povedať slovne že dostane po zadku a že ju vyťahám za uši tak to decko oklame doma a prekrúti všetko tak klame nie na čudo aká matka taká Katka sa vždy hovorilo. Nečudo týchto ľudí tu v dedine volajú VLCI mám chuť niekedy sa odsťahovať ale nikomu neurobím radosť. Kde to žijeme Noe chceme ťa späť máš náš obdiv.