Majte veci hneď po ruke

Kľúče potrebujeme mať pri sebe každý deň. Niekto ich má veľké množstvo, napríklad od domu či bytu, od práce, od schránky a určite sa nájde ešte veľa miestností alebo produktov, ktoré máte zamknuté. Niektorí ľudia dokonca potrebujú preukážku na autobus, vlak alebo dokonca kartu na klikanie príchodov do práce a odchodov z nej. Ľudia si to hodia do tašky a niekedy sa stane, že keď to súrne potrebujú, nevedia ich nájsť a tak musia povyhadzovať všetky veci z tašky. Rozmýšľali ste nad tým, že by ste si zakúpili šnúrku na krk https://www.promodarceky.sk/kategorie/reklamne-predmety/klucenky/klucenky-na-krk/, ktorá dokáže mať vaše potrebné kľúče a kartičky pokope?

Potlačené šnúrky na krk

Už by sa vám viac nestalo, že by ste ich nevedeli nájsť. Ak by ste si ich aj vložili do tašky, šnúrku omnoho ľahšie nájdete, ako samostatné kľúče a preukážky. Môžete si vybrať akúkoľvek šírku a farbu šnúrky. Je to tá najmenšia investícia do toho, aby ste mali veci na poriadku a vždy po ruke. Pár drobných ešte určite nikoho nezabilo. Niekomu sa dokonca stane, že kľúč alebo preukážku jednoducho stratí a tak ich nevie nájsť. Pokiaľ budete mať na týchto veciach šnúrku, určite si všimnete kde ste ich položili, alebo že vám spadli niekde na zem. Môžete ju nosiť okolo krku, obviazať okolo ruky, alebo ich len tak vložiť do tašky.

Jednofarebná šnúrka na krk

Ak sa vám nepáčia jednoduché jednofarebné šnúrky, pokojne si na ne môžete dať niečo potlačiť. Vymyslite si nejaký citát, poprípade si ho skopírujte z internetu alebo si dajte na ne vytlačiť vaše meno alebo meno niekoho z rodiny, kto je vášmu srdcu najbližší. Tieto šnúrky používa mnoho firiem na reklamu. Dajú si na ne vytlačiť ich vlastné logo alebo motto a tak ľudia, ktorým tieto šnúrky podarujú, budú vedieť od ktorej firmy ju majú. Určite si firmy vďaka tomuto vedia spraviť poriadnu reklamu a tak aj tržby navyše. Pokiaľ máte svoju firmu a chcete si spraviť reklamu, neváhajte a objednajte si väčšie množstvo týchto šnúrok na krk, dajte si na ne svoju potlač, rozdajte ich ľuďom a sledujte ako vám stúpajú tržby a záujem o vaše produkty alebo služby.