Keď sa nespamätáme je nám amen koniec

Nechápem čo sa to tu deje v tejto našej krajine nenormálne apokalypsa ide na nás už aj zvieratá sa odstrelia choré že vraj premnožené medvede nenormálne. Myslím si že totálny výmysel už všetko ničia. Keby som mala tu moc tak . Keby tu neboli zvieratá tak by nemohol existovať svet. V Japonsku sú obrovské záplavy nečudo bude všade hladomor chudoba a choroby. Načo sú EU poslanci všetky choré zákony idú od nich začo berú 11000 eur choré za to odstrelia medveď vraj premnožený. Iné nevidieť či nepočuť len prírodné katastrofy. Nič si nevážime. Všetci si mydlia ruky a hrabú na úkor iného. Stávajú nezmyselné budovy či cesty samí betón už ani zeleň už ani včeličky nebudú ničoho. Z roka na rok sa prehrieva vzduch tak nám treba máme čo sme chceli vyhubíme sa. Už boli civilizácie pred nami čo boli natoľko vyspelé že sa vyhubili zanikli. aj my tak dopadneme. pozabíjame sa navzájom.

buďme EKOLOGICKY

Čo je to príroda definícia. príroda je veda ktorá nás obklopuje chráni len my nie. Patrí do nej patrí vesmír až všetky živočíchy. Príroda je všetko čo nevytvoril človek. Tiež tam patrí baktérie tiež huby a pod. To sa rozdeľuje na živé či neživé. Medzi neživé patrí slnko tiež vzduch či voda a pod. Toto čo sa deje že sa ustavične kosí všade tie včielky aj iné živočíchy nemajú čo opeľovať tým že zasahujeme do prírody necitlivým zásahom človeka do ekosystému ničíme taktiež biodiverzitu. je samovražda pre nás ľudí. Tým že sa vylievajú do mora jedy mám na mysli havárie nákladných lodí TANKER vteká do morí obrovské množstvo ropy a iné hynú vtáci aj ryby. Po oblohe lieta obrovské množstvo lietadiel samé výpary exhaláty otrava je úplne nedýchateľný vzduch obrovské množstvo CO 2 je to otrava. V Grónsku aj v Antarktíde sa topia obrovskou rýchlosťou ľadovce keď to bude takto pokračovať tak nastanú záplavy nezvratných rozmerov.

zobuď sa kým nie je neskoro

Pozrime sa to rokov minulých napr. kosilo sa len kosákom nie týmto hnusnými kosačkami na naftu. Žil sa pre cirka 100 rokmi zdravý svet nečudujem sa ľudia sa vracajú do prírody pokiaľ ešte nejaká je. Zamyslime sa nad sebou konečne. Nerobme prírode na priek lebo sa nám vypomstí verte či neverte dlho to nepotrvá už sa to dávno pradávno začalo ako predpovedala M. LAJFEROVA  nastáva koniec etapy v takom zmysle že smerujeme do záhuby.  Hovorí sa síce bláznivý apríl ale toto je výsledok nás ľudí že najprv horúčavy div nie 30 stupňov a odrazu ochladenie až mráz na 3 stupeň v noci dokonca mínusové teploty. Veď nebudeme mať čo jesť keď všetko zamrzne HLADOMOR!!! Ale tak nám treba výsledok chamtivosti vidina peňazí málo máme domov a pod. Uvidíte nechcem strašiť ale príroda sa nám pomstí už čo skoro nastane END.