Obedy u nás

Nebaví vás stále tráviť čas v kuchyni a vymýšľať, čo nového by ste uvarili pre seba, pre rodinu, či priateľov? Čo by ste povedali na to, keby za vás navaril niekto naozaj chutne a vy by ste si v pokoji spolu s vašimi blízkymi mohli vychutnať dobré jedlo?

Ak ste z Bratislavy alebo jej okolia, radi vás privítame u nás v našej reštaurácii Gurmánsky dvor v Bratislave. Na výber máte z pestrého obedového menu Bratislava Gurmanskydvor pripravovaného našimi špičkovými kuchármi, ktorí si potrpia na kvalitu. U nás dostanete na tanier len jedlá z čerstvých a kvalitných surovín. Či už si vyberiete niečo nezvyčajnejšie, prípadne overenú klasiku akou je vyprážaný rezeň, či syr s ryžou alebo zemiakmi, vašim výberom u nás naozaj neoľutujete. Na výber máte tradične polievku s hlavným jedlom, vždy vo viacerých verziách. Z našej ponuky si vyberie naozaj každý. Nemusíte sa báť, v našej reštaurácii nehrozí aby ste dostali na stôl niečo z polotovaru, prípadne prihrievané jedlo z predošlého dňa.

vynikajúce jedlo

Kvôli výbornému obedu už nemusíte stáť polovicu dňa v kuchyni za sporákom a hrncami. Dá sa to aj jednoduchšie. U nás vám navaríme, a vy tak môžete čas, ktorý by ste venovali vareniu využiť oveľa plnohodnotnejšie s rodinou, priateľmi alebo pri práci či dobrej knihe. Príďte si vychutnať nejaké z vašich obľúbených jedál k nám. Určite neoľutujete. Obed u nás bude pre vás a vašu rodinu hotovým gurmánskym zážitkom. Skvelé jedlo, výborná spoločnosť, príjemné hrejivé prostredie, milá obsluha, pocit spokojnosti a radosti. Čo viac si priať?

ponuka z menu

Ak nestíhate, prípadne radi by ste využili svoj voľný čas inak než varením – nechajte to na našich kuchárov a príďte sa naobedovať k nám. Len ťažko by ste v okolí Bratislavy hľadali reštauráciu s takou tradíciou akú má naša. Naši spokojní zákazníci, najmä tí, ktorí sa k nám vracajú mnohokrát za sebou sú jasným dôkazom toho, že na kvalite pripravovaných jedál a taktiež najmä na vašej spokojnosti si dávame záležať.