Mobilné domy poskytujú dostatočný komfort za málo peňazí.

V minulosti hlavne v našich končinách boli mobilné obytné zariadenia ako maringotky alebo aj väčšie mobilné domy spájané s kočovným spôsobom života, čo sa stretávalo s určitou mierou opovrhovania. U nás je predstava bývania spojená s pevnými základmi, ktoré musia vydržať aj s celou stavbou niekoľko storočí, takže žiadne pojazdné domčeky tu nemajú veľkú tradíciu. No aj u nás sa spôsob života ľudí mení, mnohí dochádzajú denne za prácou alebo sa často na nové miesta sťahujú. Takže aj otázka bývania si vyžaduje iný prístup a tomu zodpovedajúce kritéria.

mobilný dom

Dnes už mnohí siahajú aj po mobilných domoch, ktoré oproti rôznym prenájmom bytov ponúkajú výbornú cenu, rýchlosť a flexibilitu. Ak máte vhodný pozemok, môžete si dnes naň priviezť mobilný dom a môžete tam bývať bez rôznych ťažko dostupných povolení. Ak patríte k ľuďom, ktorí sa ešte neplánujú usadiť na jednom mieste a momentálnu situáciu považujete iba za prechodnú, mobilné domy sú pre vás ideálnym riešením. A ak si zadovážite už použitý mobilný príbytok, tak jeho cena môže byť v porovnaní s cenou bytu alebo rodinného domu naozaj zanedbateľná. Pritom už aj takéto zánovné pojazdné domčeky poskytujú dostatočný komfort a súkromie.

mobilný dom

Takýmto vhodným bývaním môže byť možno aj pre vás mobilný dom Sunsseker Rhodos TW78 Euro-mobilnedomy, ktorý je vhodný aj na rekreačné účely. Ak ste vlastníkom pozemku kdesi pri vode, tento domček vám poskytne okamžite komfort a strechu nad hlavou za veľmi prijateľnú cenu. Tento mobilheim je celý vo svetlých farbách, čo veľmi dobre vplýva na potenciálnych obyvateľov tohto bývania. Mobilný dom má rozmery 8x3m, čo je úplne postačujúce pre dvoch ľudí. Obývacia časť disponuje sedacou súpravou v tvare U a je spojená s kuchynskou časťou, kde oceníte nerezový plynový sporák, digestor a chladničku. Samozrejme že sa v domčeku nachádza aj spálňa a kúpeľňa vybavená sprchovacím kútom, umývadlom a WC.