K svetrom si môžete obliecť aj letné šaty, vytvoríte veľmi originálne spojenie

Mať plnú skriňu oblečenia a každý deň vyberať dlhé minúty čo na seba, to je prekliatie módnych maniačok. Nie je nutné, aby skriňa praskala vo švíkoch od množstva odevov, ale dôležitejšie je ich zloženie a typy, aby bolo možné za pár sekúnd vytvoriť pekný outfit na každú príležitosť. Rýchly život a typ zamestnania nás nechtiac smerujú k tomu, aby sme sa orientovali viac na ležérnu či športovú módu, pretože behanie po mestských uliciach v lodičkách na ihličkovom podpätku nie je najpraktickejšie. Preto volíme prevažne pohodlné topánky a k tomu sa hodia aj ležérnejšie odevy. Nemusíme ich mať celé kopy, ale treba si vytvoriť šatník, ktorý bude funkčný a rýchlo zostaviteľný.

Čo hovoríte na takúto kombináciu?

Možno sa vám nepáčia mikiny, lebo sú veľmi športového charakteru, ale radšej siahate po niečom trocha viac ženskom, tak práve pre vás máme alternatívu, a tou sú svetre. Chladné dni v nich prežijete bez toho, aby ste prechladli, pretože sú šité či pletené z teplých materiálov a hrubšej vlny. Ich rozmanitosť nemá hranice, výber široký a pestrý ponúka ženám svetre každého veku či typu postavy práve ten najvhodnejší.

Svetre sa môžu nosiť samostatne na holé telo alebo na iné oblečenie, tričká, tielka, topy, košele či blúzky. Svojim strihom sú predurčené ako ich môžete skombinovať, môžu sa zapínať alebo preväzovať v páse, nemusia mať žiadne zapínanie a obliekajú sa pretiahnutím cez hlavu. S výstrihom do tvaru „V“, okrúhlym, s rolákovým či klasickým golierom budú určite jedným z obľúbených kúskov šatníka každej ženy.

Čierna nikdy nesklame

Farebnosti sa medze nekladú, každý typ farby je módny, ak nositeľke pristane. Okrem klasiky v zemitých tónoch sa trendy sústredia na pekné púdrové farby alebo sýte výrazné odtiene. Kombinácie s ostatnými časťami oblečenia tak dostanú celkom iný ráz a žena môže byť každý deň oblečená inak, ale vždy perfektne. Strih, siahajúci pod zadok alebo ešte nižšie môže dokonca nahradiť aj bundu či kabát v prechodnom období, keď ešte nemusíme vyťahovať hrubé zimné bundy či kabáty.